Marka Hey Joe

Logo z krokodylem „Joe” reprezentuje cierpliwość, mądrość, zdolność przewidywania i instynkt przetrwania.

Tak jak symboliczny krokodyl - fryzjerzy i szlachetna sztuka pielęgnacji znane są na naszej planecie od niepamiętnych czasów. Pasja do kreowania wizerunku i ogromne zamiłowanie do pielęgnacji zostały odzwierciedlone w projektach opakowań.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji kosmetyków dla mężczyzn z jednego prostego powodu – dla zapewnienia delikatnej pielęgnacji i oszałamiającego stylu tym, którzy kochają dbaćo swoje włosy, brodę i wąsy.

W 2015roku nasza marka HEY JOE otrzymała nagrodę „Najlepszy produkt roku” w Hiszpanii od hiszpańskiego stowarzyszenia „Barberias con Encanto”.

Nasze produkty są w całości produkowane we własnym laboratorium w Hiszpanii, przy użyciu najlepszych surowców dostępnych na rynku.

Poświęcamy czas i oddajemy się naszej pasji, aby opracowywać ekskluzywne formuły i ręcznie wytwarzać każdy produkt. Pieczołowitość i niskonakładowa produkcja, gwarantują wyjątkowość i wysoki standard.

Obecnie nasza marka jest wprowadzana z dużymi sukcesami w Europie i Azji.

Dbamy o całkowity proces - od produkcji i opakowań po dystrybucję do hurtowni i profesjonalistów. Stoi za nami 20lat doświadczenia w sektorze kosmetycznym. Kontrolowanie całego procesu połączone z wykorzystaniem najlepszych dostępnych surowców, pozwala nam zapewnić maksymalną jakość produktu.

W rezultacie jesteśmy obecni w Hiszpanii, Portugalii, Francji, Włoszech, Niemczech, Grecji, na Cyprze, w Meksyku i Malezji - dzięki sieci wyłącznych dealerów.